Menu Sluiten

TEAMPRIJZEN

Pl.                   Teamnr.         KC       Naam Captain

Jhr. Gockinga Bokaal: Beste team OB en Agility (1e plaats)

1                     6         KC West Friesland   Judith Moritz

Loes v/d Bogaard Beker: Beste team Agility

1                     6         KC West Friesland   Judith Moritz

Gooi- en Eemland Beker: Beste team Obedience

1                     6         KC West Friesland   Judith Moritz

AGILITY

Pl.                   Startnr.          Deelnemer    Naam Hond   Ras

Agility 1e graad (VP + JP)

1                     105     Erna Wold     Chico  Kooikerhond

2                     103     Sandra Aerns            MikhaTibetaanse Terrier

Agility 2e graad (VP + JP)

1                     206     Jos van Denderen    Evi      Border Collie

2                     201     Nanda de Jong          Pepper           Kruising JRT/Staff

Agility 3e graad (VP + JP)

1                     303     Nico Kater     Ratu    Border Collie

Agility veteranen (VP + JP)

1                     403     Gert Meerholz           Bodhi  Groenendaeler

OBEDIENCE

Pl.                   Deel nr.          Deelnemer    Naam Hond   Ras

Obedience Beg.

1                     006     Andrea DietzPhil     Border Collie

2                     004     Marian van Roon      Appie  Poedel

Obedience 1

1                     022     Sandra van Poeijer  Faith   KruisingHerder

2                     025     Nico de Graaf            Dirk    Rottweiler

Obedience 2

1                     057     Petra FlipsenMayday          Mechelse Herder

2                     061     Zoë BorghuisNala    Kruising

3                     062     Natascha Albers       Miles   Australian Sheperd

Obedience 3

1                     084     Lia van BallegooijenJace     Border Collie

2                     085     Ellen van Dort          Jayden           Border Collie

Aanmoedigingsprijs

Obedience

026     Marion vd Zwaan     Ken     Whippet

Agility

209     Melanie Freriksen    Woezel           Am Staffordshire Terrier

TEAM PLAATSING

Pl.                   Teamnr.         KC       Naam Captain

Overall Team Plaatsen: OB en Agility

1                     6         KC West Friesland   Judith Moritz

2                     2         KC Scheldezoom       Sandra Poeijer

3                     4         KC Zeist Team 1       Gerad Tomassen

4                     7         KC Gooi en Eemland            Ursula Pijloo

4                     5         KC Zeist Team 2       Astrid de Voogel

6                     1         KC Hoogeveen          Daniëlle vd Dobbelsteen

6                     3         KC Rotterdam           Peter van Genderen

Team Plaatsen: Agility

1                     6         KC West Friesland   Judith Moritz

2                     7         KC Gooi en Eemland            Ursula Pijloo

3                     2         KC Scheldezoom       Sandra Poeijer

4                     1         KC Hoogeveen          Daniëlle vd Dobbelsteen

5                     5         KC Zeist Team 2       Astrid de Voogel

6                     4         KC Zeist Team 1       Gerad Tomassen

7                     3         KC Rotterdam           Peter van Genderen

Team Plaatsen: Obedience

1                     6         KC West Friesland   Judith Moritz

2                     4         KC Zeist Team 1       Gerad Tomassen

3                     2         KC Scheldezoom       Sandra Poeijer

4                     3         KC Rotterdam           Peter van Genderen

5                     5         KC Zeist Team 2       Astrid de Voogel

6                     1         KC Hoogeveen          Daniëlle vd Dobbelsteen

7                     7         KC Gooi en Eemland            Ursula Pijloo