Instructeurs

Al onze instructeurs hebben zowel intern als extern een afgeronde opleiding gevolgd en zijn bevoegd instructeur.De instructeurs werken op vrijwillige bases, zoals al onze medewerkers.

Obedience (Gedrag & Gehoorzaamheid)
Jet van Beeck Calkoen:  034-6211 419,  jetvbc@hotmail.com
Loes Bijlhout:  033-2982 541,  axewoodhome@tele2.nl
Willy v Dorrestein:  035- 6941 426,  willy.dorrestein@planet.nl
Gabi v Hall:  035-5420 691,  jvanhall@wxs.nl
Sacha Hermans:  06-5243 0160,  sachermans@kpnmail.nl
Piet de Jong:  035-6856 073,  pietcorrie@kpnplanet.nl
Hedda Koning: 06-4996 0707, heddakoning@hotmail.nl
Dini Poort:  035 6834 681  
Monica Tournier: 06-2427 5304, monicatournier@gmail.com
Hanny v Vliet:  0294-230 609,  hannyvv@planet.nl
Rob van Galen: 06 5533 0332 rob.vangalen@kcge.nl 
Corrie Koertse:06 2355 1450, corry@koertse.com
Brigitta Hauer: 06 2730 4706, b.l.hauer@gmail.com
Lydia Mastenbroek: 06 51521782, lydia.mastenbroek@me.com
David Fagan: 06 51135488, david@fagan.nl
Brenda vd Zwet: 06 27561002, bvdzwet@gmail.com
Dennis vd Ploeg: 06 55780345, dennisvanderploeg@kpnplanet.nl
Pauline van Benten: 06 23615754, benten@casema.nl
Peggy vd Bergh: 06 30518650, peggyvandenbergh@kcge.nl
.

Stage Obedience
Hedda de Koning
Marianne Schrijver

Agility
Jan de Booy:  035-5318 043,  jandebooij@live.nl 
Piet de Jong:  035-6856 073,  pietcorrie@kpnplanet.nl
Mark Manders:  035-6565 549,  mark.manders@xmsnet.nl
Lianne Schreurs:  035-8884 240,  s_tenkortenaar@casema.nl
Pauline Touber:  036-5311 803,  paulinetouber@kpnmail.nl
Ellen de Vries:  06-2731 2025,  ellen.de.vries1@gmail.com
Dirk Zom: 06-13086029, dirkzom1961@outlook.com
Remon van Hunnik: 06-21967358, remonvanhunnik@gmail.com
Kimberley Snijders: 06-40315735, kim.snijders@gmail.com

Stage Agility

Combi F
Betty Petrus:  b.petrus1@kpnmail.nl

Fitness
Loes vd Bogaard:  0294-2519 27  

Ringtraining
Betty Petrus:  b.petrus1@kpnmail.nl
Ludy Helling:  0297-212 476,

Uithoudings Vermogen
Jet van Beeck Calkoen:  034-6211 419,  jetvbc@hotmail.com

Doggy Dance

Betty Petrus: b.petrus1@kpnmail.nl

Hoopers
David Fagan: 06-51135488, david@fagan.nl 
Rob van Galen: 06 5533 0332 rob.vangalen@kcge.nl

Verkeers Zekere Hond 
Sacha Hermans: sachermans@kpnmail.nl